721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu
Náš e-shop expeduje zásilky. Prosíme Vás o trpělivost, když budete déle čekat na doručení zboží. Děláme maximum, abychom zboží odesílali co nejdříve.

Osivá tráv

Nato, aby ste sa mohli popýšiť hustým, sýto zeleným trávnikom, potrebujete vybrať kvalitné osivo. Naše osivá vynikajú rýchlou klíčivosťou, sýtou farbou a vysokou regeneračnou schopnosťou. Môžete ich vysadiť aj do tieňa či v suchom a horúcom prostredí, do bežných záhrad či pre športové plochy. Môžete si vybrať z trávnej zmesi pre špičkové alebo bežné športové plochy. Trávna zmes jemnejšieho charakteru pre reprezentačné trávniky je vhodná na nízke kosenie. K dispozícii sú tiež zmesi určené na dosievanie a regeneráciu.

Tovar v kategorií
Skrýt rozšířené hledání
Mohlo by vás zajímat
Použití
Výrobce
Třídit podle: Nejnižší cenyNejvyšší cenyNázvuNejnovější
Počet produktů: 10
Skladom
Barenbrug Barpower RPR
252 Kč
 ks
Trávník s regenerační schopností a vyšší tolerancí vůči zátěži. Lze použít pro různé účely, např. na trávníky, místní fotbalové hřiště nebo v parku.
Skladom
Barenbrug Mow Saver
291 Kč
 ks
Směs určená pro rychlé založení a malý přírůstek biomasy. Nízko rostoucí tráva Mow Saver produkuje méně biomasy a snižuje potřebu sečení až o 35 %.
Skladom
*****
Barenbrug rpr sport
1 298 Kč
 ks
Směs připravená pro založení určená pro intenzivně zatěžované sportovní plochy, samoobnovovacia schopnost bez nutnosti prísevu.
Skladom
*****
Barenbrug supersport
172 Kč
 ks
Směs je určena především pro fotbalové stadiony nejvyšší třídy.
Skladom
*****
Barenbrug water saver
254 Kč
 ks
Směs semen trav WATER Saver pro vypěstování zdravého, silného a krásného zeleného trávníku v suchém a horkém prostředí.
Skladom
*****
Barenbrug gazon
132 Kč
 ks
Směs jemnějšího charakteru pro nízce kosené trávníky, vhodná nejen pro reprezentační trávníky veřejné zeleně nebo trávníky rodinných zahrad, ale i pro golfové dráhy veřejných h
Skladom
*****
Barenbrug rapid
124 Kč
 ks
Parková směs pro dosévání poškozených a vyšlapaných míst travnatých ploch parků a rodinných zahrad. Její předností je rychlý vývin a zapojení poškozených míst.
Skladom
*****
Barenbrug universal
119 Kč
 ks
Parková směs připravená pro použití do rodinných zahrad, ale i parků veřejné zeleně. Vyšší zastoupení jílku vytrvalého zvyšuje její odolnost vůči zátěži, ale i poměrně rychl
Skladom
Barenbrug shadow
246 Kč
 ks
Travní směs pro stinná místa.
Skladom
*****
Barenbrug sos
212 Kč
 ks
Travní směs SOS firmy Barenbrug je ideální směsí pro dosévání na sportovních a rekreačních hřištích. Klíčí již při 6 C.
Počet produktů: 10
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.