• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550

Ochranné pomůcky

Tovar v kategorií
Třídit podle: Nejnižší cenyNejvyšší cenyNázvuNejnovější
Počet produktů: 9
Novinka
DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT
Jaký je ideální dárek v případě, že si nejste jisti vkusem obdarovaného? Přece dárkové certifikáty. Hodí se pro vaše blízké i obchodní partnery.
Balení:
*****
Novinka
STOLNÍ KALENDÁŘ PRO ROK 2019
Nový stolní kalendář pro rok 2019 od Floraservis.
Balení:
RUKAVICE BUNTING
Bezešvé rukavice z jemného nylonového úpletu.
Balení:
*****
RUKAVICE BI-COLOUR 87-900
Rukavice, kombinace žlutý latex / zelený neoprén s podšívkou z česané bavlny a kosočtvercovým povrchem dlaně, délka 32cm, tloušťka 0,68 mm.
Balení:
HOXTON
Ochranné brýle s plochým PC zorníkem, měkkou plastovou lícnínou, nepřímo větrané, ochrana před přímo stříkajícími kapalinami, zorník třídy F. Univerzální velikost.
Balení:
*****
REFIL 731 respirátor
Skládací respirátor s výdechovým ventilu zaručuje ochranu proti pevným netoxickým částem a aerosolům v koncentracích nepřevyšujících 10 násobek NPK. Univerzální velikost.
Balení:
TYVEK CLASIC celotělový oblek
Overal jednorázový ochranný oblek, materiál: netkaný polyethylen, antistatický, bez silikónu.Proti vodě, roztokům chemikálií, azbestu a prachu.
Balení:
*****
TYVEK kapuce na krk
Ochranná kapuce na krk z materiálu TYVEK, materiál: netkaný polyethylen, antistatický, bez silikónu, proti vodě, roztokům chemikálií, azbestu a prachu. Velikost univerzální.
Balení:
VISIGUARD ochranný štít
Čirý PVC celoobličejový štít s náhlavním držákem a polykarbonátovým zorníkem třídy 1B. Univerzální velikost.
Balení:
Počet produktů: 9
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.