• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550

Trávníkové hnojiva

Tovar v kategorií
Skrýt rozšířené hledání
Mohlo by vás zajímat
Účinnost
Použití
Forma
Výrobce
Třídit podle: Nejnižší cenyNejvyšší cenyNázvuNejnovější
Počet produktů: 31
Novinka
COMPO NOVA TEC CLASSIC
Pozdní letní a podzimní vícesložkové hnojivo se stabilizovaným dusíkem živí trávník živinami po dobu 4-6 týdnů.
Balení:
Novinka
COMPO NOVA TEC N-MAX
Jarní a letní vícesložkové hnojivo se stabilizovaným dusíkem dodává trávník živinami po dobu 4-6 týdnů.
Balení:
Akcia
FLORIA TRAVIN
Hnojivo pro okrasné trávníky s obsahem dvou účinných herbicidů pro udržení trávníků v bezplevelném stavu.
Balení:
Novinka
LANDSCAPER PRO TRÁVNÍKOVÉ HNOJIVO S HERBICIDNÍM ÚČINKEM
Tráv. hnojivo s herbicidním účinkem proti dvouděložným plevelům v trávnících. Velmi dobře potírá typické plevele trávníků, jako je řebříček obecný, kokoška pastuší tobolka, rožce a truskavec ptačí, dostatečně potom sedmikrásku, druhy jitrocele, plazivé pryskyřníky, pampelišku a jetel plazivý.
Balení:
*****
AGRO MECH - STOP
Speciální organicko-minerální prostředek na hubení mechu zejména brzy na jaře s obsahem dusíku a železa - důležité pro syté zabarvení trávníku.
Balení:
*****
FORESTINA PROTI MECHU
Speciální organicko-minerální prostředek Proti mechu je určený k údržbě trávníků s nežádoucím výskytem mechu. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na vymizení mechu z trávníku.
Balení:
Novinka
EXPERT PROTI MECHU s hnojivem
Speciální minerální hnojivo s profesionálním účinkem PROTI MECHU je určené k údržbě všech druhů trávníků. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na odstranění mechu z trávníku.
Balení:
*****
EXPERT KRYSTALICKÉ TRÁVNÍKOVÉ HNOJIVO 3v1
Krystalické trávníkové hnojivo je vodou rozpustné hnojivo určené k výživě všech druhů trávníků.
Balení:
*****
Akcia
EXPERT PLUS trávníkové hnojivo
EXPERT PLUS je granulované hnojivo na trávníky obsahující základní živiny dusík, fosfor, draslík ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě. Toto hnojivo je vhodné ke hnojeni všech typů trávníků, sportovních i okrasných. Obsažené železo potlačuje výskyt mechu v trávníku.
Balení:
*****
Novinka
FLORIA VERTIKUTAČNÍ SMĚS
Speciální směs, kterou je vhodné použít po vertikutaci, aby se urychlila obnova trávníku. Provzdušňovací mix zeolitu s travními semeny, přírodním hnojivem a Hydrogelem zlepšuje jeho celkovou regeneraci.
Balení:
FLORIA TRÁVNÍKOVÉ HNOJIVO PODZIM
Trávníkové hnojivo s vysokým obsahem draslíku zvyšuje odolnost trávníku proti vymrzání a snižuje napadení trav houbovými chorobami. Použití tohoto speciálního hnojiva zajistí bezpečné přezimování trávníku. Svým optimálním složením živin posiluje kořenovou soustavu trav
Balení:
EXPERT PLUS FORTE trávníkové hnojivo
Speciální granulované hnojivo se stopovými prvky určené ke hnojení trávníku o střední a vysoké intenzitě ošetřování. Dusíkatá složka zajišťuje pozvolné uvolňování dusíku v období 2 až 3 měsíců. Pro dostatečné zásobení trávníku živinami postačují 2 dávky hnojiva během vegetace.
Balení:
EXPERT trávníkové hnojivo proti krtkům
Granulované hnojivo na všechny druhy trávníku s odpuzujícím účinkem proti krtkům.
Balení:
Akcia
FLORIA LIKVIDÁTOR TRÁVNÍ PLSTI
Unikátní speciální trávníkové hnojivo s obsahem všech základních živin (N/P/K = 9/3/5) vyrobené z čistě přírodních surovin a působící 2 měsíce. Je obohacené bakteriemi žijícími v půdě, které urychlují rozkladný proces travní plsti a nahrazují vertikutaci.
Balení:
*****
Novinka
EXPERT RYCHLÝ ZÁSYP
Směs na opravu travních porostů. Vhodné pro rychlé zacelení poškozených travních ploch
Balení:
*****
Akcia
FLORIA TRÁVNÍKOVÁ NÁPLAST 3 v 1
Ideální pomocník na opravu vzhledu Vašeho trávníku. Pokud se Vám objevují po zimě lysiny nebo je trávník nějakým způsobem poškozen, je použití tohoto připravku nejjednodušším a nejrychlejší způsobem opravy. Jedním krokem poškozené místo snadno opravíte.
Balení:
Akcia
FLORIA Trávníkové hnojivo + proti krtkům
Trávníkové hnojivo s odpuzujícím účinkem proti krtkům. Vyživuje trávník po dobu 1 měsíce. Aromatické látky odpuzují krtky z travnaté plochy.
Balení:
Akcia
EXPERT START trávníkové hnojivo
Granulované hnojivo pro trávníky. Potlačuje růst mechů.
Balení:
EXPERT PODZIM PLUS travníkové hnojivo
Podzimní hnojivo na trávníky Expert plus s přídavkem železa. Hnojivo pro podzimní sílu travníku až pro 330 m2.
Balení:
*****
Akcia
SEDOSPRAY TRÁVNÍK JAR-LÉTO s aplikátorem
Je vysoce koncentrované kombinované hnojivo roztokového typu s obsahem živin pro plnohodnotnou výživu trávníků.
Balení:
*****
SEDOSPRAY TRÁVNÍK PODZIM s aplikátorem
Je koncentrované kombinované hnojivo roztokového typu s obsahem živin pro výživu trávníků v podzimním období a zajišťuje dobré přezimování vašeho trávníku.
Balení:
EXPERT TRÁVNÍK PŘÍRODNÍ
Hnojivo EXPERT na trávníky s guánem je čistě přírodní organické hnojivo bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Velice dobře se hodí pro celoroční výživu všech druhů trávníků.
Balení:
EXPERT GRANULOVANÉ  trávníkové hnojivo
Granulované hnojivo na trávníky obsahující základní živiny dusík, fosfor, draslík ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě.
Balení:
EXPERT TEKUTÉ trávníkové hnojivo
Tekuté hnojivo na všechny druhy trávníků. Obsahuje základní složky výživy rostlin - dusík, fosfor, draslík - ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě.
Balení:
TRAVCERIT HNOJIVO NA TRÁVNÍK
Travcerit se používá jako univerzální hnojivo na výživu trávníků ve formě startovacího hnojiva před setím, ale i během vegetace.
Balení:
*****
Akcia
TRAVCERIT PODZIMNÍ hnojivo na trávník
Granulované vícesložkové hnojivo k výživě trávníků v podzimním období.
Balení:
SEDOSCOTE TRÁVNÍK
Trávníkové hnojivo s dlouhotrvajícím účinkem a vyváženým zastoupením všech základních a sekundárních rostlinných živin.
Balení:
*****
KRISTALON TRÁVNÍK
Vodorozpustné univerzální hnojivo s mikroprvky pro přihnojování trávníku zálivkou během celého vegetačního období. Vyniká rychlou účinností a jednoduchostí aplikace a nezpůsobuje popálení trávníků.
Balení:
*****
FLORASIN STOP MECH Fe
Kapalný koncentrát k potlačení růstu mechu v trávnících a jako zdroj rostlinami přijatelného železa, u rostlin, které mají zvýšené nároky na výživu železem.
Balení:
KAPKA NA TRÁVNÍKY
Tekuté hnojivo na trávníky je koncentrované minerální hnojivo, obsahující základní živiny - dusík, fosfor a draslík - ve vyváženém poměru.
Balení:
TRASTIM
Kapalný koncentrát určený ke stimulaci travních porostů, jako jsou trávníky, parková zeleň, fotbalová a golfová hřiště a pod.
Balení:
Počet produktů: 31
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.