• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
Akcia
GEL NA MRAVENCE BAYER GARDENGEL NA MRAVENCE BAYER GARDEN
Balení:

Skladem

GEL NA MRAVENCE BAYER GARDEN

*****
114
Kapalná insekticidní nástraha v tubě na hubení mravenců včetně mravenců faraonů.

Charakteristika produktu

Kapalná nástraha proti mravencům. Kapalná insekticidní nástraha v tubě na hubení mravenců včetně mravenců faraonů. Přípravek je určen k hubení mravenců vyskytujících se v budovách (obytné domy, byty, potravinářské provozy, sklady apod.) nebo jejich nejbližším okolí - mravenec černý ( i další příbuzné druhy ) a mravenec faraon. Nástraha je přijímána jako potrava a je také dělnicemi zanášena do hnízd, kde působí i na další členy kolonie (larvy a královny ). První příznaky působení přípravku jsou viditelné již za několik dní, ale k úplné likvidaci kolonie dojde za 2-4 týdny v závislosti na velikosti populace. Nástraha zůstává účinná po dobu minimálně 4 týdnů .

  • Použití v uzavřených prostorách a blízkém okolí budov
  • Působí až 1 měsíc
  • Nástraha je roznášena do hnízd

Chmické složení

Přípravek obsahuje ochrannou látku Bitrex odpuzující lidi a zvířata od náhodného požití .

Návod k použití

Otevřete tubu a vytlačte vždy jen malou kapku nástrahy (o průměru max. . 1 cm - 0,2 g) na určená místa. Po skončení aplikace tubu opět uzavřete. Uvnitř budov a bytů jsou to místa kde se mravenci nejvíce vyskytují - jejich cestičky, otvory, spáry a pod. V okolí budov se provádí aplikace pouze proti mravenci černému. Doporučuje se pokládat nástrahu přímo do vstupů hnízd (na chodnících, v dlažbě, ve zdivu ). Pokud nejsou zřetelné vstupy do hnízda, položit na místa nejčastějšího výskytu. Pokud možno na místa chráněná před deštěm. V případě smýt deštěm do 24 hodin, je třeba zásah opakovat. Nepoužívejte v trávnících a na záhonech.

Dávkování

Uvnitř bytu proti mravencům faraonům je doporučená dávka cca 2g ( 10 kapek ) na byt. Obvykle je výskyt tohoto druhu v kuchyni a bytovém jádru. Pokud je zaznamenán výskyt i v dalších místnostech, je třeba ošetřit i tyto prostory a počet kapek adekvátně zvýšit. Proti mravenci černému volte počet kapek podle frekvence výskytu - až 2g celkem. V okolí budov dávkujte 2g na jedno hnízdo ( v několika kapkách ). Nástrahu nepokládejte na místa, která se běžně umývají, kde se manipuluje s potravinami, které jsou silně zaprášené , mokré nebo mastné. Přípravek není možné aplikovat na místa ošetřená chemickým postřikem nebo použít postřik na nástrahu. Pachy z chemických látek nástrahu znehodnotí , není atraktivní pro hmyz .

Používejte biocidní přípravek bezpečným způsobem . Před použitím si vždy přečtěte etiketu, informace o přípravku a návod k použití .

Příbuzné produkty
*****
LOXIRAN-S přípravek proti mravencům
Přípravek k odstranění mravenců na cestách, zpevněných nebo vydlážděných plochách
Balení:
*****
BROS NÁSTRAHA NA MRAVENCE DOMEK
Přípravek k okamžitému použití proti mravencům v zahradě, v místnostech a jejich bezprostředním okolí.
Balení:
*****
Akcia
NÁSTRAHA NA MRAVENCE BG
Nástraha ve formě uzavřených krabiček (domky, 2 ks v baleni) na ničení mravenců a jejich hnízd.
Balení:
*****
EFFECT univerzální insekticid
Je určen k hubení všech druhů roztočů a lezoucího hmyzu.
Balení:
BROS LEPOVÁ PAST NA ŠVÁBY
BROS lep na šváby. Nevysychá 4 měsíce, neobsahuje chemikálie, může se používat v nemocnicích.
Balení:
*****
IMIDASECT ANTS
Vysoce účinná gelová nástraha proti mravencům.
Balení:
*****
BROS PRÁŠEK PROTI MRAVENCŮM
Přípravek proti mravencům s okamžitým účinkem.
Balení:
*****
BROS FEROMOX STANDARD lepíci past na rychle lezoucí hmyz
Lepíci past na rychle lezoucí hmyz.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.