• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
Novinka
KRETOX ODPUZOVAČ KRTKŮ KRETOX ODPUZOVAČ KRTKŮ
Balení:

Skladem

KRETOX ODPUZOVAČ KRTKŮ

*****
178
Tekutý biocidní přípravek na odpuzování krtků je určen k ochraně zahrad, sportovních ploch apod.

Charakteristika produktu

Kapalný koncentrát určený k odpuzování krtků v oblastech, kde je krtek nežádoucí: travnaté sportovní zařízení, zatravněné hydrotechnické konstrukce, zelené plochy. Ideální doba aplikace je po dešti, kdy je půda mokrá. Po aplikaci krtek opustí místa, kde byl přípravek použit, jelikož jej odpuzuje.

Návod k použití

  • Pfesně stanovit potlebné množství pracovní tekutiny (emulze) a to v poměru 100 ml tekutiny na 5 L vody na 100 m' plochy, která má být chráněna.
  • Post/lkejte chráněnou plochu půdy pnpravenou emulzi. Postlik se nejlépe používá po dešti. Pokud je půda pi'ed postlikem suchá, je ti'eba ji nejdflve zalit velkým množstvím vody. Následně aplikute pnpravený postlik.
  • Po postliku opětovně zalévat půdu asi 15 minut. 
Příbuzné produkty
*****
STOP ŠKŮDCŮM GEL PROFESIONAL
Profesionální nástraha na likvidaci všech škůdců. Škůdce láká svou intenzivní vůní. Vytlačuje se přímo do míst, kde škůdci běhají.
Balení:
*****
EKOLAS LEPOVÁ PAST NA HLODAVCE
Lepové pasti na kartonovém podkladu, připravená k okamžitému použití (myši, krysy, hmyz).
Balení:
*****
RATABAND LEPOVÉ PASTI NA MYŠI
Lepové pasti na myši a jiné hlodavce, připravená k okamžitému použití.
Balení:
*****
GARDENCOL Lepidlo
Deratizační lepidlo (past) na myši, krysy, mravenci, švábi a hmyz v domácnostech av komunální sféře.
Balení:
*****
Novinka
RATIMOR měkká návnada Brodifacoum
Ratimor měkká návnada je požerový jed na myši, krysy a potkany. Návnada určená na hubení hlodavců, ve formě měkké návnady (polštářky s pastou ve speciální filtrační fólii).
Balení:
RATIMOR lepící doska
Lepící deska je hotový výrobek, který se používá k chytání a hubení myší a potkanů ​​v obytných a obchodních prostorách, zejména tam, kde je použití rodenticidních návnad omezené.
Balení:
*****
STOP PES
Repelent proti domácím zvířatům STOP-PES granulát je repelentní přípravek zabraňující znečišťování psy a kočkami na nežádoucích místech.
Balení:
*****
RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky
Ratimor je požerový jed na potkany, jed na krysy a myši. Parafínové bloky na hubení hlodavců ve vlhkém prostředí.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.