721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu
Postrekovače » ZÁDOVÝ AKU POSTŘIKOVAČ Villager VBS 16 Li-ion
ZÁDOVÝ AKU POSTŘIKOVAČ Villager VBS 16 Li-ionZÁDOVÝ AKU POSTŘIKOVAČ Villager VBS 16 Li-ion
ZÁDOVÝ AKU POSTŘIKOVAČ Villager VBS 16 Li-ion
*****

ZÁDOVÝ AKU POSTŘIKOVAČ Villager VBS 16 Li-ion

Akumulátorový postřikovač 16 L můžete jednoduše a pohodlně použít doma ve vlastní zahrádce. Své využití najde však i ve velkých zahradách s okrasnými či užitnými rostlinam. Pracovní doba 5 hodin.

3 913 Kč
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

Akumulátorový postřikovač Villager VBS 16 Li-ion je jeden z našich nejoblíbenějších produktů. Můžete ho jednoduše a pohodlně použít doma ve vlastní zahrádce. Své využití najde však i ve velkých zahradách s okrasnými či užitnými rostlinami. Kvalitní postřikovač je také vhodný pro profesionální práce v terénu a údržbové práce v lese. Jednou z největších výhod postřikovače je nízká hmotnost, pouhých 5,9 kg. Při jeho používání se příliš neunavíte. Navíc akumulátorový postřikovač VBS 16 Li-ion má 12V / 8 Ah lithium-iontovou baterii s vysokou výdrží až 5 hodin. Zásluhou těchto benefitů můžete efektivně a komfortně pracovat i několik hodin. Objem nádrže na postřik je až 16 litrů.

K postřikovači dostanete bezplatně v balení rozšiřitelnou tyčku (2 x 60 cm), která vaši práci značně usnadní, ale i 2 typy trysek, základní a dvojitou. Vzdálenost dostřiku trysek je za ideálních podmínek až 3 metry. Dvojitá tryska, která plní funkci dvou trysek za sebou zajišťuje širší plochu postřiku a tedy vyšší rychlost a účinnost vaší práce. Na zaměření postřiku pouze na jednu rostlinu je výborným pomocníkem doplňková tryska H 01, která slouží k bodové postřikování a napomáhá přesné aplikaci postřiku. Díky této trysce dopadne postřiková směs přímo na jednotlivé rostliny nebo na menší plochy a tekutina nemine určený cíl. Hadice na postřikování je pevná a zároveň snadno ohebná. To umožňuje nenáročnou manipulaci pro každého uživatele, ať už půjde o běžného zahrádkáře nebo o profesionála, který využívá postřikovač VBS 16 Li-On jako pracovní nástroj. Bolesti z nadměrného pumpování vám proto s tímto postřikovačem nehrozí. Oceníte i regulátor tlaku. Pomocí něj můžete tlak pohodlně regulovat otáčením ventilu.

Nabíječka baterie zdarma je standardní součástí balení. Fantastickým zlepšovákem je ukazatel stavu baterie na základě barev. Pokud svítí na postřikovači zeleně, baterie je nabitá a můžete dále klidně pracovat. Oranžová barva značí téměř vybitou baterii. Červená barva je znakem toho, že s vaší baterií něco není v pořádku. V případě, že byste si potřebovali k postřikovači dokoupit novou náhradní baterii, bez zbytečných starostí si ji pořídíte u nás.

Pokud se ve vaší zahrádce nacházejí i nadrozměrné stromy, skvělou vychytávkou na zjednodušení práce je benzínový rosič. Tento vynikající pomocník vám pomůže ošetřit postřikem i ty nejvyšší větve a větvičky.

Technické parametry

  • Baterie: 12V / 8 Ah, Li-ion
  • Objem nádrže na postřik: 16 l
  • Průtok: 800 ml / min.
  • Pracovní doba: 5 hodin
  • Doba nabíjení: 5-6 hodin
  • Pracovní tlak: 2,7 - 4 bar
  • Hmotnost: 5,9 kg
  • Regulátor tlaku: Ano

Příbuzné produkty
Skladom
Ruční postřikovač solo 462
1 241 Kč
 ks
Profesionální tlakový postřikovač s objemem nádrže 7 litrů.
Skladom
*****
Zádový postřikovač solo 473 d basic
2 941 Kč
 ks
Zádový tlakový postřikovač s nádrží na postřik o objemu 12 l.
Skladom
Tryska multi
156 Kč
 ks
Multifunkční tryska s úhlem stříkání 30°, 40°, 60° a 95°.
Skladom
Pojízdný postřikovač solo 453
1 562 Kč
 ks
Profesionální pojízdný postřikovač s objemem nádrže 11 litrů.
Skladom
Ruční pěnící postřikovač Solo 309FB Foamer EPDM
2 560 Kč
 ks
Profesionální ruční pěnící postřikovač s objemem nádrže 9 L určený pro použití alkalických (zásaditých) roztoků 7-14 (EPDM). Vybaven patentovaným zařízením pro nastavení pěny
Skladom
Ruční postřikovač Solo 302A Cleaner FKM ,Viton
645 Kč
 ks
Profesionální ruční postřikovač s objemem nádrže 2 litr určený pro kyselé kapaliny rozsah pH kyselin 1-7 (FKM). Vhodný pro rozprašování roztoků obsahující oleje nebo chlorované uhlo
Skladom
Zádový postřikovač solo 425 pro
4 856 Kč
 ks
Profesionální, plně vybavený, zádový pístový postřikovač s nádrží na postřik o objemu 15 l.
Skladom
Ruční postřikovač Solo 302B Cleaner EPDM
645 Kč
 ks
Profesionální ruční postřikovač s objemem nádrže 2 litr určený pro použití alkalických (zásaditých) roztoků 7-14 (EPDM).
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.