• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
PELLACOLPELLACOL
Balení:

Skladem

PELLACOL

*****
80
Suspenzní koncentrát s repelentním účinkem proti zimnímu a letnímu poškození lesních dřevin zvěří, proti ohryzu lesních výsadeb myšovitými hlodavci, k ošetření poraněných kmenů lesních dřevin a proti okusu zvěří v ovocných sadech a školkách.

Charakteristika produktu

Přípravek k ošetření ran způsobených zvěří a řezem , zabraňuje olupování kůry , zastavuje vysychání a praskání dřeva , přičemž rostlinné šťávy proudí pod nátěrem ! Repelent na preventivní ochranu jehličnatých a listnatých stromů proti okusuje zvěří. Má výrazný fungicidní účinek , přičemž zabraňuje průniku dřevokazných hub přes poškozené pletiva . Jeho působení trvá až 7 let.

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o přípravku.

Dávkování a aplikace

  • Proti loupání a okusuje se přípravek ředí vodou v poměru 2:1 a nástřikem zádovým postřikovačem se aplikuje na kmeny stromů až do výšky 2,5 m (podle druhu zvěře ) . Spotřeba na ošetření 100 kmenů je 30-50 kg . Dále nátěrem neředěným přípravkem.
  • K ošetření poškozených kmenů se používá neředěný , aby bylo možné provést nátěr štětcem . Spotřeba je závislá na velikosti poškození. Postřikem při ředění vodou v poměru 2:1 .
  • K ošetření pařezů a poraněných stromů v porostech s tracheomykózami . Při aplikaci nástřiku se doporučuje ředění vodou v poměru max. . 1:1 .
  • K ošetření ran po vyvětvování Nelesná zeleně a ovocných stromů neředěným přípravkem nátěrem .
  • Pro ochranu jehličnatých a listnatých kultur proti letnímu okusuje zvěří postřikem při ředění vodou v poměru 1:1 , spotřeba je 2 l/1000 sazenic .
  • Pro ochranu jehličnatých a listnatých kultur proti zimnímu okusuje zvěří postřikem , nátěrem při ředění vodou v poměru 2:1 , při teplotě nad bodem mrazu , spotřeba 3 l na 1000 sazenic .
  • Na ochranu proti hlodavcům postřikem při ředění 5:2 , celoročně , pokud nemrzne , spotřeba 20 l , nátěrem při ředění 5:1 , celoročně , pokud nemrzne , spotřeba 2 l . Spotřeba odpovídá ošetření sazenic v prvním roce výsadby . Dále je závislá na věku sazenic , zda se jedná pouze o ošetření terminálových výhonů nebo celé sazenice a způsobu aplikační technologie. Aplikace je možné provádět až do bodu mrazu na suchý povrch.

Rozsah použití a dávkování přípravku v zahradnictví

  • Jehličnaté a listnaté dřeviny / Letní ohryz zvěří / Dávka na ha: 2 - 4 kg / 1000 sazenic / Ochranná doba: AT / Poznámka: nátěr bez ředění
  • Jehličnaté a listnaté dřeviny / ohryz a loupání kůry / Dávka na ha: 30-50 kg / 100 kmenů / Ochranná doba: AT / Poznámka: Postřik ředit vodou 2: 1, vhodný k ošetření ran
Příbuzné produkty
LIGNOCEL
Přírodní lisovaný kokosový substrát, pH neutrální. Používá se na přípravu substrátů pro pokojové, balkónové květiny a na předpěstování sazenic.
Balení:
BÍLÝ NÁTĚR NA KMENY ZDRAVÁ ZAHRADA
Biologicky odbouratelná barva na ochranu kmenů stromů a keřů.
Balení:
*****
AGRISORB
Práškový koncentrát určený na přípravu ochranného kořenového hydrogelu, který chrání kořeny rostlin před zaschnutím při prosazování, přepravě a skladování, jakož i ke zvýšení vodní kapacity půdních substrátů.
Balení:
*****
Akcia
FLORIA HYDROGEL
Hydrogel je práškový koncentrát, který ve vodním prostředí silně bobtná a vytváří stabilní gel. Částice hydrogelu vážou nejméně 250 násobek vody a po obalení kořenů je zásobují vodou.
Balení:
*****
SILWET STAR
Organosilikonové smáčedlo pro fungicidy a insekticidy ve všech plodinách, totálně herbicidy v období mimo vegetace kultur. plodin a ostatní vybrané pesticidy.
Balení:
*****
STIMULAX III
Gelový stimulátor růstu kořenů STIMULAX III určený pro účinnější zakořeňování bylinných i dřevitých řízků.
Balení:
TECAMIN FLOWER
Biostimulant s obsahem fosforu, dusíku, extraktu z mořských řas a volných L - aminokyselin na podporu kvetení, pro zlepšení nasazování květů a plodů a redukci opadu plodů.
Balení:
TECAMIN MAX
Biologický výživový přípravek s vysokou koncentrací L - aminokyselin rostlinného původu.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.