721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu
PELLACOLPELLACOL
*****

PELLACOL

Suspenzní koncentrát s repelentním účinkem proti zimnímu a letnímu poškození lesních dřevin zvěří, proti ohryzu lesních výsadeb myšovitými hlodavci, k ošetření poraněných kmenů lesních dřevin a proti okusu zvěří v ovocných sadech a školkách.

3,13 Kč
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

Přípravek k ošetření ran způsobených zvěří a řezem , zabraňuje olupování kůry , zastavuje vysychání a praskání dřeva , přičemž rostlinné šťávy proudí pod nátěrem ! Repelent na preventivní ochranu jehličnatých a listnatých stromů proti okusuje zvěří. Má výrazný fungicidní účinek , přičemž zabraňuje průniku dřevokazných hub přes poškozené pletiva . Jeho působení trvá až 7 let.

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o přípravku.

Dávkování a aplikace

  • Proti loupání a okusuje se přípravek ředí vodou v poměru 2:1 a nástřikem zádovým postřikovačem se aplikuje na kmeny stromů až do výšky 2,5 m (podle druhu zvěře ) . Spotřeba na ošetření 100 kmenů je 30-50 kg . Dále nátěrem neředěným přípravkem.
  • K ošetření poškozených kmenů se používá neředěný , aby bylo možné provést nátěr štětcem . Spotřeba je závislá na velikosti poškození. Postřikem při ředění vodou v poměru 2:1 .
  • K ošetření pařezů a poraněných stromů v porostech s tracheomykózami . Při aplikaci nástřiku se doporučuje ředění vodou v poměru max. . 1:1 .
  • K ošetření ran po vyvětvování Nelesná zeleně a ovocných stromů neředěným přípravkem nátěrem .
  • Pro ochranu jehličnatých a listnatých kultur proti letnímu okusuje zvěří postřikem při ředění vodou v poměru 1:1 , spotřeba je 2 l/1000 sazenic .
  • Pro ochranu jehličnatých a listnatých kultur proti zimnímu okusuje zvěří postřikem , nátěrem při ředění vodou v poměru 2:1 , při teplotě nad bodem mrazu , spotřeba 3 l na 1000 sazenic .
  • Na ochranu proti hlodavcům postřikem při ředění 5:2 , celoročně , pokud nemrzne , spotřeba 20 l , nátěrem při ředění 5:1 , celoročně , pokud nemrzne , spotřeba 2 l . Spotřeba odpovídá ošetření sazenic v prvním roce výsadby . Dále je závislá na věku sazenic , zda se jedná pouze o ošetření terminálových výhonů nebo celé sazenice a způsobu aplikační technologie. Aplikace je možné provádět až do bodu mrazu na suchý povrch.

Rozsah použití a dávkování přípravku v zahradnictví

  • Jehličnaté a listnaté dřeviny / Letní ohryz zvěří / Dávka na ha: 2 - 4 kg / 1000 sazenic / Ochranná doba: AT / Poznámka: nátěr bez ředění
  • Jehličnaté a listnaté dřeviny / ohryz a loupání kůry / Dávka na ha: 30-50 kg / 100 kmenů / Ochranná doba: AT / Poznámka: Postřik ředit vodou 2: 1, vhodný k ošetření ran

 

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly. Přípravek v 6 kg balení je určen pro profesionální uživatele. Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek v 6 kg balení určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu je nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti ! Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Příbuzné produkty
Skladom
*****
STIMULAX III
88 Kč
 ks
Gelový stimulátor růstu kořenů STIMULAX III určený pro účinnější zakořeňování bylinných i dřevitých řízků.
Skladom
*****
FYTOFARM štěpařský vosk
96 Kč
 ks
Speciální štěpařský vosk na roubování a očkování stromů a keřů.
Skladom
*****
ATONIK
60 Kč
 ks
Rostlinný růstový stimulátor ve formě s vodou mísitelného kapalného koncentrátu určený ke zvýšení výnosu a kvality. Stimulátor růstu kořenů rostlin.
Skladom
*****
STIMULAX II
58 Kč
 ks
Roztokový stimulátor růstu kořenů STIMULAX II určený pro účinnější zakořeňování bylinných i dřevitých řízků.
Skladom
*****
STÍNÍCÍ BARVA NA SKLENÍKY
93 Kč
 ks
Určená ke zmírnění účinků nadměrného slunečního svitu ve sklenících.
Skladom
*****
Novinka
FLORAMIX VÁPNO BÍLÝ NÁTĚR NA KMENY
81 Kč
 ks
Biologicky odbouratelná barva na ochranu kmenů stromů a keřů, na odkyselení půdy a substrátů.
Skladom
*****
VINNÉ KVASINKY
19 Kč
 ks
Aktivní sušené vinné kvasinky na kvašení moštu a rmutu.
Skladom
TECAMIN BRIX
69 Kč
 ks
Biologický výživový přípravek na podporu dozrávání plodů.
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.