• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550

Mechy a řasy na trávníku

Mechy a řasy na trávníkuMechy a řasy na trávníku

Charakteristika škůdce

Mechem se nejlépe daří na vlhkých a stinných místech a na těžších půdách s nedostatkem živin.

Možnosti ochrany

Vedle aplikaci doporučených přípravků s obsahem železa se doporučuje trávníky pravidelně přihnojovat a prořídlé porosty dosévat.

Doporučené přípravky
*****
AGRO MECH - STOP
Speciální organicko-minerální prostředek na hubení mechu zejména brzy na jaře s obsahem dusíku a železa - důležité pro syté zabarvení trávníku.
Balení:
*****
EXPERT KRYSTALICKÉ TRÁVNÍKOVÉ HNOJIVO 3v1
Krystalické trávníkové hnojivo je vodou rozpustné hnojivo určené k výživě všech druhů trávníků.
Balení:
Novinka
EXPERT PROTI MECHU s hnojivem
Speciální minerální hnojivo s profesionálním účinkem PROTI MECHU je určené k údržbě všech druhů trávníků. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na odstranění mechu z trávníku.
Balení:
*****
FLORASIN STOP MECH Fe
Kapalný koncentrát k potlačení růstu mechu v trávnících a jako zdroj rostlinami přijatelného železa, u rostlin, které mají zvýšené nároky na výživu železem.
Balení:
*****
FORESTINA PROTI MECHU
Speciální organicko-minerální prostředek Proti mechu je určený k údržbě trávníků s nežádoucím výskytem mechu. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na vymizení mechu z trávníku.
Balení:
Novinka
HERBICLEAN AL
Přírodní totální herbicid proti plevelům, řasám i mechům.
Balení:
*****
MECHOŽROUT
Postřikový přípravek pro likvidaci mechu ze střech, skleníků, verand, podezdívek, chodníků, náhrobních desek, tenisových kurtů a pod.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.