• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
SEDOSCOTE TRÁVNÍKSEDOSCOTE TRÁVNÍK
Balení:

Skladem

SEDOSCOTE TRÁVNÍK

*****
132
Trávníkové hnojivo s dlouhotrvajícím účinkem a vyváženým zastoupením všech základních a sekundárních rostlinných živin.

Charakteristika produktu

Kombinované speciální dlouhodobě působící granulované trávníkové hnojivo s vyváženým zastoupením všech základních a sekundárních rostlinných živin, tak aby poskytovalo plnohodnotnou výživu trávníkem během vegetačního období. Komplexní výživa pro trávník na 70 dní s pozvolně působícím dusíkem (až 94% dusíku v hnojivu), obohacené o hořčík.

Dávkování

Doporučená dávka cca 1kg na 30m2. K zajištění dostatečné a vyvážené výživy Vašeho trávníku postačují 3 přihnojení během vegetace: jarní - po vyčištění trávníku, letní - v měsíci červnu a podzimní - v září (blíže na obalu výrobku).

Příbuzné produkty
Akcia
FLORIA LIKVIDÁTOR TRÁVNÍ PLSTI
Unikátní speciální trávníkové hnojivo s obsahem všech základních živin (N/P/K = 9/3/5) vyrobené z čistě přírodních surovin a působící 2 měsíce. Je obohacené bakteriemi žijícími v půdě, které urychlují rozkladný proces travní plsti a nahrazují vertikutaci.
Balení:
TRAVCERIT HNOJIVO NA TRÁVNÍK
Travcerit se používá jako univerzální hnojivo na výživu trávníků ve formě startovacího hnojiva před setím, ale i během vegetace.
Balení:
EXPERT TEKUTÉ trávníkové hnojivo
Tekuté hnojivo na všechny druhy trávníků. Obsahuje základní složky výživy rostlin - dusík, fosfor, draslík - ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě.
Balení:
*****
FLORASIN STOP MECH Fe
Kapalný koncentrát k potlačení růstu mechu v trávnících a jako zdroj rostlinami přijatelného železa, u rostlin, které mají zvýšené nároky na výživu železem.
Balení:
*****
Novinka
EXPERT RYCHLÝ ZÁSYP
Směs na opravu travních porostů. Vhodné pro rychlé zacelení poškozených travních ploch
Balení:
EXPERT trávníkové hnojivo proti krtkům
Granulované hnojivo na všechny druhy trávníku s odpuzujícím účinkem proti krtkům.
Balení:
*****
Novinka
FLORIA VERTIKUTAČNÍ SMĚS
Speciální směs, kterou je vhodné použít po vertikutaci, aby se urychlila obnova trávníku. Provzdušňovací mix zeolitu s travními semeny, přírodním hnojivem a Hydrogelem zlepšuje jeho celkovou regeneraci.
Balení:
*****
KRISTALON TRÁVNÍK
Vodorozpustné univerzální hnojivo s mikroprvky pro přihnojování trávníku zálivkou během celého vegetačního období. Vyniká rychlou účinností a jednoduchostí aplikace a nezpůsobuje popálení trávníků.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.