• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
Akcia
AGRO KAPALNÁ HOŘKÁ SŮLAGRO KAPALNÁ HOŘKÁ SŮL
Balení:

Skladem

AGRO KAPALNÁ HOŘKÁ SŮL

*****
64
HOŘKÁ SŮL je určena pro rychlé odstranění skrytého i zjevného nedostatku hořčíku, který se projevuje hnědnutím a zvýšeným opadáváním jehličí nebo žloutnutím listů.

Charakteristika produktu

HOŘKÁ SŮL je určena pro rychlé odstranění skrytého i zjevného nedostatku hořčíku, který se projevuje hnědnutím a zvýšeným opadáváním jehličí nebo žloutnutím listů.

Složení 

hořčík 5% , síra 10%

Určení

Hnojivo se používá ve formě postřiku na list nebo zálivkou ke kořenům. Před použitím koncentrátu k ředění vodou důkladně protřepejte. Při nižší vzdušné vlhkosti nebo vysokých teplotách je vhodné použít nižší koncentraci a aplikaci vícekrát zopakovat. Aplikaci na list neprovádějte za intenzivního slunečního svitu.

Příbuzné produkty
GRANULOVANÝ VÁPNITÝ DOLOMIT
Při používání se půda obohacuje o vápník a hořčík a následně dochází k úpravě půdní reakce.
Balení:
ENGO HNOJIVO POKOJOVÉ ZELENÉ ROSTLINY
100%-ně rozpustné krystalické hnojivo, poskytuje kompletní výživu pokojových rostlin ozdobných listem.
Balení:
FLORIA PRO MUŠKÁTY A JINÉ BALKONOVÉ ROSTLINY
Je velmi účinné a rychle působící vodorozpustné hnojivo. Rostliny zásobuje všemi důležitými živinami a mikroprvky.
Balení:
KOŇSKÝ HNŮJ  "Váňův"
Koňský hnůj je granulovaný (peletovaný) produkt, přičemž granule při styku s vodou bobtnají, a tak dochází k postupnému uvolňování živin. Hnůj přirozeně zvyšuje podíl humusu v půde a přispívá k vyšší úrodnosti.
Balení:
*****
CERERIT S GUÁNEM NA CIBULI A ČESNEK
Je organominerální granulované hnojivo se stopovými prvky, urcené k výžive cibule a česneku.
Balení:
*****
Novinka
HOŘKÁ SŮL S BORAXEM
Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, rychlené zeleniny, ovocných stromů a keřů, ale i chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů.
Balení:
KRISTALON GOLD
Moderní receptura hnojiva Gold obsahuje aktivátor kvetení, což je unikátní forma aktivního fosforu, který umí rostliny okamžitě přijmout a zpracovat a následně vyvolat intenzivnější kvetení a bohatší nárůst kořenového systému.
Balení:
Novinka
HOŠTICKÉ HNOJIVÉ TYČINKY PRO BYLINKY
Jsou vhodné pro všechny druhy bylinek - zelené koření, jako jsou majoránka, pažitka, bazalka, máta, libeček, řeřicha, saturejka, dobromysl, rozmarýn, petržel a další druhy aromatických bylin. Pěstovaných jednak na záhonech, tak i v nádobách formou "bylinkové zahrádky".
Balení:
LACNEPOSTREKY s.r.o. | FIRMBOX, Brnianska 2343 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.