721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu
Chovatelské potřeby » Antiparazitika » ADVANTAGE S.O. KOČKA A.U.V. OD 4KG
ADVANTAGE S.O. KOČKA A.U.V. OD 4KGADVANTAGE S.O. KOČKA A.U.V. OD 4KG

ADVANTAGE S.O. KOČKA A.U.V. OD 4KG

Roztok na nakapání na kůži, je určen pro kočky od 4kg proti napadení blechami.

624 Kč
 ks

Nedostupný


Charakteristika produktu

 • Pro kočky vážící od 4kg - balení obsahuje 4 pipety
 • Nejrychleji a nejjednodušeji vyhraná bitva proti blechám!
 • Zabíjí blechy na zvířeti i v jeho okolí
 • Stačí aplikovat jednou za měsíc
 • Aplikace je snadná a rychlá
 • Bezpečný u koťat
 • Bezpečný u březích i kojících koček
 • Bezpečný pro děti, které jsou v kontaktu s kočkou či kotětem

Proč používat Advantage®?

 • Jistě už víte, že když najdete na Vaší kočičce jednu blechu a podaří se Vám ji chytit a zabít, není bitva vyhraná. Protože dalších 99 blech v různých vývojových stádiích číhá někde kolem. V pelíšcích, kobercích a různých škvírách, kde se blechy můžou nerušeně vyvíjet a kde na ně ani nejúčinnější sprej "nedosáhne".
 • Navíc tyto spreje jsou většinou mírně jedovaté, páchnou a při aplikaci musíte větrat, což v zimě nemusí být příjemné. A právě v zimě se ve vytápěných bytech blechám daří nejlépe.
 • Možná jste si pomysleli, že Vám toto nebezpečí nehrozí, že Vaše kočka blechy určitě nemá. Pomysleli jste ale někdy na to, že k Vám může přijít zvířecí návštěva a zamořit Váš byt vajíčky blech, ze kterých se za pár dní vyvine tisíce dospělých jedinců?
 • A to už vůbec nepíši o tom, že se z takové obyčejné blechy Vaše kočka může nakazit tasemnicí…

Pokud chcete klidně spát, bez strachu z invaze blech, udělejte následující:

Pouze jednou za měsíc nakapejte Advantage® od firmy Bayer Vaší kočičce na kůži mezi lopatkami.

Co udělá Advantage®?

V průběhu 12-24 hod se dostane na každičké místo na kůži Vaší kočky a kde potká blechu, tam ji zabije. Ale to ještě není všechno. V místech, kde se Vaše kočka nejraději zdržuje a kde se taky vyskytuje nejvíce vývojových stádií blech (vajíček, larev a kukel), působí Advantage® také. Zabíjí totiž i larvy.

Výsledek

Mrtvé blechy nemůžou klást vajíčka. Z mrtvých larev se nemůžou vyvinout další blechy. Takže za několik sekund Vaší práce máte Vy i Váše kočka pokoj od blech nejenom v kožichu, ale i v pelechu, v koberci, v posteli, … na dlouhou, dlouhou dobu.

Účinnost po dobu 1 měsíce je Advantage® 100% účinný proti blechám a proti larvám blech na těle Vaší kočky i v místech, kde se nejraději zdržuje. Účinkuje také proti larvám blech, které se vyvinou z vajíček přinesených do Vašeho bytu neodblešenou psí nebo kočičí návštěvou (dokonce pokud má ošetřené zvíře fyzický kontakt s neošetřeným zvířetem, Advantage® sníží počet blech nebo blechy úplně zlikviduje i na neošetřeném zvířeti) účinná látka imidacloprid obsažený v Advantage® má úplně novou chemickou strukturu a s tím souvisí i odlišný způsob účinku oproti ostatním podobným výrobkům. Účinkuje proto i na blechy, které jsou vůči některým insekticidům odolné

Advantage® působí i v dešti a po koupání. Koupání a déšť nesnižuje účinnost Advantage® ani bezprostředně před nebo po jeho aplikaci šamponování podle našich pokusů výrazně nesnižuje účinek Advantage®, ale vzhledem k množství druhů šampónů se může vyskytnout výrobek, který sníží účinek Advantage® tak, že bude nutné aplikaci zopakovat

Bezpečnost přípravku

Při aplikaci nemusíte používat rukavice. Bez obav používejte Advantage®, i když Vaše kočka bude březí nebo kojící. Koťatům lze Advantage® aplikovat už od věku 8 týdnů. Dosud nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky při

 • 20-násobném předávkování Advantage®
 • opakovaném předávkování
 • opakovaném předávkování v průběhu březosti a laktace
 • denním zkrmování 15mg/kg účinné látky po dobu 1 roku

účinná látka imidacloprid je již mnoho let používána v ochraně proti škůdcům u mnoha druhů ovoce a zeleniny (jablka, rajčata, zelí,…) s Vaší kočičkou se můžete Vy i Vaše děti mazlit i bezprostředně po aplikaci Advantage®

Způsob aplikace

Dvěma prsty rozhrňte srst mezi lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Potom naneste přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety.

Příbuzné produkty
Skladom
FRONTLINE COMBO SPOT ON DOG M SOL
179 Kč
 ks
Antiparazitní pipeta pro psa střední velikosti o váze od 10 do 20 kg. Spot on pro nakapání na kůži proti blechám, klíšťatům a všenkám. Hubí dospělé blechy a navíc chrání vývojí
Skladom u dodávateľa
*****
ALMUS CHAMPION MODRÝ
103 Kč
 ks
Přípravek k hubení ektoparazitů na zvířatech. Účinný proti všem známým druhům ektoparazitů na zvířatech, likviduje i zárodky. Je neškodný pro člověka a teplokrevné živočichy.
Skladom
*****
EKOSIP
199 Kč
 ks
Ekologický přípravek na bázi oxidu křemičitého, účinný při odstraňování roztočů v chovech drůbeže, holubů a exotického ptactva.
Skladom
*****
Produkt_roka_2017
SCALIBOR ANTIPARAZITNÍ OBOJEK 48CM
371 Kč
 ks
Antiparazitní obojek 48 cm určen jen pro psa. Hubí klíšťata, pakomáre a komáre po dobu 4 až 6 měsíců.
Skladom
FRONTLINE COMBO SPOT ON DOG XL SOL
316Kč
280 Kč
 ks
Antiparazitní pipeta pro velkého psa o váze od 40 do 60 kg. Spot on pro nakapání na kůži proti blechám, klíšťatům a všenkám. Hubí dospělé blechy a navíc chrání vývojí larev blec
Skladom
ADVANTIX SPOT-ON PRO PSY 10-25kg
235 Kč
 ks
Antiparazitní pipeta pro psa od 10 do 25 kg. Advantix odpuzuje a zabíjí klíšťata, komáry, bodavé mouchy a všenky.
Skladom
*****
ADVANTIX SPOT-ON PRO PSY NAD 25kg
277 Kč
 ks
Antiparazitní pipeta pro psa od 25 kg. Advantix odpuzuje a zabíjí klíšťata, komáry, bodavé mouchy a všenky.
Skladom
Produkt_roka_2017
SCALIBOR ANTIPARAZITNÍ OBOJEK 65CM
424 Kč
 ks
Antiparazitní obojek 65 cm určen jen pro psa. Hubí klíšťata, blechy, komáre po dobu 4 až 6 měsíců.
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.