• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
Akcia
FISKARS NŮŽKY NA SILNÉ VĚTVE PŘEVODOVÉ -M- 112290FISKARS NŮŽKY NA SILNÉ VĚTVE PŘEVODOVÉ -M- 112290
Balení:

Skladem

FISKARS NŮŽKY NA SILNÉ VĚTVE PŘEVODOVÉ -M- 112290

*****
1 034
Nůžky se spodní čepelí ve tvaru háku pro stříhání tlustých větví.

Popis produktu

Dvouruční nůžky Fiskars jsou vhodné pro všechny druhy střihání v zahradě až do průměru větví 50 mm. Unikátní převod PowerGear™ zvyšuje střižný výkon a rovnoměrně rozděluje sílu, kterou působíme na držadla tak, aby byla přibližně stejná v celém průběhu střihu. Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Dvouruční nůžky Fiskars se dodávají ve třech typech: jednočepelové, dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku nebo ve tvaru běžných zahradních nůžek. Jednočepelové nůžky jsou určené pro střihání suchého a tvrdého dřeva. Dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku jsou pro střihání tlustých, syrových větví a poslední typ s nůžkovou čepelí je navržen pro přesný střih větví i špičkami čepelí.

Základní informace

  • Spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých,syrových větví
  • Snadno uchopíte větev mezi čepele
  • Držadla z kompozitního materiálu FiberComp™
  • Patentovaná technologie PowerGear™ umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem
  • Čepele z nerez oceli CrMoV o vysoké tvrdosti
  • Hmotnost: 550 g
  • Délka: 545 mm
Příbuzné produkty
GARDENA Nůžky na větve Comfort 500 BL
Nůžky na větve GARDENA Comfort 500 BL jsou vysoce lehké a silné, snadno se používají a jsou ideální pro stříhání čerstvého dřeva. Nůžky mají délku 500 mm a hmotnost 620 g a ustřihnou větve o průměru až 35 mm.
Balení:
Doprava zdarma
FISKARS NŮŽKY HOUSENKA 2,3 m PRODLOUŽENÉ 115390
Univerzální zahradní nůžky Fiskars jsou víceúčelový nástroj s vynikajícím dosahem do koruny stromů a hustého křoví. Dosah stříhání přes 4 m.
Balení:
Doprava zdarma
FISKARS NŮŽKY NA SILNÉ VĚTVE PŘEVODOVÉ -L-  112580
Nůžky na stříhání suchého a tvrdého dřeva. Díky malé hmotnosti s nimi lze stříhat i velmi dlouhou dobu s minimální únavou.
Balení:
Doprava zdarma
GARDENA Ráčnové nůžky na větve Comfort SmartCut
Výkonné nůžky na větve a snadno použitelné díky ráčnovému mechanismu. Ustřihnete větve o průměru až 45 mm.
Balení:
Akcia
FISKARS NŮŽKY NA SILNÉ VĚTVE PŘEVODOVÉ -S- 112200
Nůžky se spodní čepelí ve tvaru nůžek pro přesné stříhání i špičkami čepelí.
Balení:
Doprava zdarma
FISKARS NŮŽKY NA SILNÉ VĚTVE PŘEVODOVÉ -L-  112590
Nůžky se spodní čepelí ve tvaru háku pro stříhání tlustých větví.
Balení:
GARDENA Teleskopické nůžky na větve Comfort 650 BT
Teleskopické nůžky na větve GARDENA Comfort 650 BT s dvojím střihem mají prodlužovací teleskopické rukojeti v délce 650 mm až 900 mm. Teleskopické nůžky na větve jsou ideální pro čerstvé větve o průměru až 42 mm.
Balení:
GARDENA Nůžky na větve 680 B Classic
Nůžky na větve GARDENA Classic 680 B mají celkovou délku 680 mm a představují klasické kovadlinkové nůžky na čerstvé dřevo do průměru cca 35 mm.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.