721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu

Travní směsi

Nato, abyste mohli pyšnit hustým, sytě zeleným trávníkem, potřebujete vybrat kvalitní osivo. Naše osivo vynikají rychlou klíčivostí, sytou barvou a vysokou regenerační schopností. Můžete je vysadit i do stínu či v suchém a horkém prostředí, do běžných zahrad či pro sportovní plochy. Můžete si vybrat z travní směsi pro špičkové nebo běžné sportovní plochy. Travní směs jemnějšího charakteru pro reprezentační trávníky je vhodná na nízké sečení. K dispozici jsou také směsi určené na dosévání a regeneraci.

Tovar v kategorií
Skrýt rozšířené hledání
Mohlo by vás zajímat
Použití
Výrobce
Třídit podle: Nejnižší cenyNejvyšší cenyNázvuNejnovější
Počet produktů: 7
Skladom
*****
Barenbrug supersport
172 Kč
 ks
Směs je určena především pro fotbalové stadiony nejvyšší třídy.
Skladom
*****
Barenbrug sport
127 Kč
 ks
Směs připravená pro založení zátěžových sportovních ploch, jako jsou fotbalová hřiště, ragbyová hřiště, dostihové dráhy, dětská hřiště apod.
Skladom
*****
Novinka
Barenbrug water saver
127 Kč
 ks
Směs semen trav WATER Saver pro vypěstování zdravého, silného a krásného zeleného trávníku v suchém a horkém prostředí.
Skladom
Barenbrug gazon
132 Kč
 ks
Směs jemnějšího charakteru pro nízce kosené trávníky, vhodná nejen pro reprezentační trávníky veřejné zeleně nebo trávníky rodinných zahrad, ale i pro golfové dráhy veřejných h
Skladom u dodávateľa
*****
Barenbrug rapid
124 Kč
 ks
Parková směs pro dosévání poškozených a vyšlapaných míst travnatých ploch parků a rodinných zahrad. Její předností je rychlý vývin a zapojení poškozených míst.
Skladom
*****
Barenbrug universal
119 Kč
 ks
Parková směs připravená pro použití do rodinných zahrad, ale i parků veřejné zeleně. Vyšší zastoupení jílku vytrvalého zvyšuje její odolnost vůči zátěži, ale i poměrně rychl
Skladom
Barenbrug shadow
1 153 Kč
 ks
Travní směs pro stinná místa.
Počet produktů: 7
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.