• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
DURSBAN 480 ECDURSBAN 480 EC
Balení:

Skladem

DURSBAN 480 EC

*****
65
Postřikový přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu k hubení škodlivého hmyzu aplikacemi do půdy nebo na list.

Charakteristika produktu

Postřikový přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu k hubení škodlivého hmyzu aplikacemi do půdy nebo na list. DURSBAN 480 EC účinkuje skvěle na všechny druhy hmyzu, které škodí žraním a sáním rostlinných šťáv. Na hmyz působí kontaktně. V důsledku výborných fumigační vlastností proniká ve formě par i k neošetřeným částem rostlin a spolehlivě likviduje i hmyz, který nebyl přímo zasažen při aplikaci přípravku.

Účinná látka

chlorpyrifos - 480 g

Rozsah použití a dávkování přípravku v zahradnictví

Plodina Škůdce Termín aplikace OL Dávka Postřiková kapalina Poznámka
Cukrovka Mšice  podle signalizace  56  0,75-1 l   200–600 l  nižší dávka z uvedeného rozmezí při slabém výskytu, max. 1× 
Okrasné rostliny Mšice    0,2 % max. 2,0 l/ha  300–1000 l   
Okrasné rostliny Třásněnka západní    0,2 % max. 2,0 l/ha  300–1000 l   
Paprika Třásněnka západní  před výsadbou  AT  0,2 % max. 1,5 l/ha    max. 1× 
Rajče Třásněnka západní  před výsadbou  AT  0,2 % max. 1,5 l/ha    max. 1× 
Řepa krmná Mšice  podle signalizace  56  0,75-1 l   200–600 l  nižší dávka z uvedeného rozmezí při slabém výskytu, max. 1× 
Příbuzné produkty
*****
DECIS PROTECH OVOCE A ZELENINA
Decis Protech ovoce a zelenina je insekticidní přípravek k hubení živočišných škůdců jako jsou mandelinky, mšice, vrtule, květopas, obaleč, dřepčík a další savý a žravý hmyz. Ochrání brambory, ovocné dřeviny, révu vinnou, luskoviny, brukvovitou zeleninu či jahodník. Účinkuje rychle, a to i při nižších teplotách.
Balení:
*****
Doprava zdarma
MONCEREN G
Kombinované mořidlo ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně množitelských porostů bramboru po jejich vzejití proti mšicím i jako přenašečům viróz, mandelince bramborové a vločkovitosti hlíz bramboru.
Balení:
*****
Akcia
DIMILIN 48 SC
Postřikový přípravek ve formě tekutého dispergovatelného koncentrátu k hubení housenek a housenic v zelinářství, ovocnářství, vinařství a lesním hospodářství, k ochraně žampiónů před škodlivými mouchami. Postřik na komáry. Přípravek je maximálně šetrný k životnímu prostředí.
Balení:
*****
INTEGRO
Selektivní insekticid, postřik na stromy, sady a vinice proti obalečům a dalším housenkám. Vhodný do integrované ochrany sadů a vinic, nehubí ani nepoškozuje užitečný hmyz. Insekticidní postřik proti zavíječi kukuřičnému a černopásce bavlníkové.
Balení:
*****
ACTARA 25 WG
Specialista na mandelinku bramborovou. Insekticid, postřik proti škůdcům ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu k hubení mandelinky bramborové a mšic v bramboru a mandelinky bramborové v rajčeti.
Balení:
*****
CALYPSO 480 SC
Insekticid ve formě suspenzního koncentrátu pro ředění vodou, postřik na stromy k ochraně proti škůdcům jabloní, třešní, višní, slivoní, zeleniny, dále k hubení škůdců jahodníku, rybízu okrasných rostlin, řepky a brambor. Slouží jako jarní postřik ovocných stromů
Balení:
KAISO SORBIE
Přípravek ve formě vodou dispergovatelných granulí, určený k ochraně obilnin, řepy cukrové, řepy krmné a řepky proti savému a žravému hmyzu.
Balení:
*****
Novinka
NISSORUN 10WP
Přípravek proti sviluškám se širokým spektrem použití.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.