721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu

Aktuality

Aktuality
Ako pestovať muškáty a ako ich zbaviť škodcov?
Muškáty patria k obľúbeným okrasným rastlinám. Ako sa o muškáty starať počas mrazov, ako ich sadiť, zalievať a chrániť proti chorobám a škodcom?
NENASYTNÉ HOUSENKY: Živé ploty ničí zavíječ zimostrázový
Zavíječ zimostrázový je v současnosti nepříjemným škůdcům, který u nás prakticky nemá přirozeného predátora.
Ako vybrať záhradné náradie, ktoré padne do ruky ako uliate?
Záhradné náradie si vyberajte s dôrazom na bezpečnosť, ergonómiu a dlhú životnosť. Musíte ich vedieť vhodne ošetriť, opraviť a vymeniť potrebné násady.
Ako správne vykonať zimný rez vo vašej záhrade?
Správne vykonanie zimného rezu ovocných stromov sa podpíše na úrode. Aký typ zimného rezu je najvhodnejší pre vaše dreviny sa dozviete v tomto článku.
Ako sa nadobro zbaviť ploštíc, molí, švábov, mravcov a iného otravného hmyzu?
Ako sa zbaviť otravného lezúceho a lietajúceho hmyzu? Ploštice, šváby, rusovia, mole, mravce dokážu byť nevyspytateľné. Zistite, ktorá kombinácia účinných babských rád a chemických insekticídov je najúčinnejšia.
Ako zazimovať záhradu, aby ste si ušetrili starosti na jar?
Je dôležité pripraviť záhradu na zimné obdobie tak, aby ste si ušetrili starosti na jar. V tomto článku sa dozviete najdôležitejšie rady pre zazimovanie záhrady.
Hnojit dusíkatým vápnem znamená mít zdravou půdu
Zdravá půda bez zárodků chorob, bez půdních škůdců a semen plevelů [e základním předpokladem pro udržení zdravých porostů v průběhu cele] vegetace, dobré výnosy a potřebnou kvalitu sbíraných produktů. V důsledku záplav se v celé řadě oblastí zvýšilo zamoření půd a proto je účinná a ekologicky bezproblémová dezinfekce půdy velmi aktuální.
Ako sa zbaviť durmana?
Najsilnejšie prípravky na boj s jedovatou burinou durmana obyčajného. Prečítajte si, ako sa efektívne zbaviť buriny s našimi herbicídmi.
Předjarní postřik ovocných stromů a dřevin
Předjarní ošetření ovocný stromů a dřevin se má provést až v době, kdy se již neočekává silný pokles teplot. Ničení přezimujících škůdců je důležitou součástí celoroční ochrany dřevin.
Pěstování česneku
Není vhodné na jednom pozemku pěstovat česnek opakovaně každý rok. Hrozí nejen únava půdy a postupné snížení výnosů, ale především zamoření půdy chorobami a škůdci. Optimální odstup mezi pěstováním česneku na stejném pozemku je 4 roky. Pozemek pro česnek by neměl být přemokřený a měl by být na slunném místě. Lze jej úspěšně pěstovat jak na písčitých, tak i na těžkých půdách. Jestliže se rozhodneme česnek vysadit na pozemek, kde byla předtím louka nebo trávník, je zapotřebí provést orbu už 4 měsíce před výsadbou česneku.
Jak správně vysadit trávník
Vhodný výběr travní směsi určuje vlastnosti a charakter vašeho budoucího trávníku. Proto výběr travní směsi v žádném případě nepodceňujte.
Použití přípravku SanoGARDEN po povodni
SanoGARDEN je vysoce účinný, širokospektrální dezinfekční prostředek založený na účincích peroxidu vodíku a stříbra. Je charakterizován širokým spektrem účinnosti, zároveň je spolehlivý, bezpečný a snadno se s ním manipuluje.
Darina 4 hnojivo 21. století
DARINA 4 umožňuje vypěstovat biologicky čisté zemědělské plodiny.
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.