721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu

PORADNA

Katalog chorob a škůdců
NENASYTNÉ HOUSENKY: Živé ploty ničí zavíječ zimostrázový
Zavíječ zimostrázový je v současnosti nepříjemným škůdcům, který u nás prakticky nemá přirozeného predátora.
Jak správně vysadit trávník
Vhodný výběr travní směsi určuje vlastnosti a charakter vašeho budoucího trávníku. Proto výběr travní směsi v žádném případě nepodceňujte.
Pěstování česneku
Není vhodné na jednom pozemku pěstovat česnek opakovaně každý rok. Hrozí nejen únava půdy a postupné snížení výnosů, ale především zamoření půdy chorobami a škůdci. Optimální odstup mezi pěstováním česneku na stejném pozemku je 4 roky. Pozemek pro česnek by neměl být přemokřený a měl by být na slunném místě. Lze jej úspěšně pěstovat jak na písčitých, tak i na těžkých půdách. Jestliže se rozhodneme česnek vysadit na pozemek, kde byla předtím louka nebo trávník, je zapotřebí provést orbu už 4 měsíce před výsadbou česneku.
Použití přípravku SanoGARDEN po povodni
SanoGARDEN je vysoce účinný, širokospektrální dezinfekční prostředek založený na účincích peroxidu vodíku a stříbra. Je charakterizován širokým spektrem účinnosti, zároveň je spolehlivý, bezpečný a snadno se s ním manipuluje.
Hnojit dusíkatým vápnem znamená mít zdravou půdu
Zdravá půda bez zárodků chorob, bez půdních škůdců a semen plevelů [e základním předpokladem pro udržení zdravých porostů v průběhu cele] vegetace, dobré výnosy a potřebnou kvalitu sbíraných produktů. V důsledku záplav se v celé řadě oblastí zvýšilo zamoření půd a proto je účinná a ekologicky bezproblémová dezinfekce půdy velmi aktuální.
Darina 4 hnojivo 21. století
DARINA 4 umožňuje vypěstovat biologicky čisté zemědělské plodiny.
Předjarní postřik ovocných stromů a dřevin
Předjarní ošetření ovocný stromů a dřevin se má provést až v době, kdy se již neočekává silný pokles teplot. Ničení přezimujících škůdců je důležitou součástí celoroční ochrany dřevin.
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.