• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
FLORASIN NITRO IRONFLORASIN NITRO IRON
Balení:

Skladem

FLORASIN NITRO IRON

*****
72
Kapalný koncentrát je určen pro přípravu hnojiv. zálivky určené k odstraňování nedostatku přijatelného železa při současné podpoře růstu.

Charakteritika produktu

Kapalný koncentrát je určen pro přípravu hnojiv. zálivky určené k odstraňování nedostatku přijatelného železa při současné podpoře růstu. Odstraňuje nedostatek železa na trávnících, dekorativních rostlinách (růžích, Surfin apod..) ovocných dřevinách, bobulovinách a révě.

Příbuzné produkty
FLORIA JAHODY A JINÉ DROBNÉ OVOCE
Velmi účinné a rychle působící 2-složkové hnojivo je ideálním zdrojem organických látek a živin pro jahody, maliny, angrešt, rybíz, ostružiny apod.
Balení:
HOŠTICKÉ ORG. HNOJIVO BORŮVKY
Hoštické organické hnojivo pro borůvky s obsahem kravského a koňského hnoje, rohoviny a přírodního guána.
Balení:
GRANULOVANÝ VÁPNITÝ DOLOMIT
Při používání se půda obohacuje o vápník a hořčík a následně dochází k úpravě půdní reakce.
Balení:
*****
HOŘKÁ SŮL FORESTINA
Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, rychlené zeleniny, ovocných stromů a keřů, ale i chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů.
Balení:
FLORIA PRO PLODOVOU ZELENINU
Velmi účinné a rychle působící 2-složkové hnojivo, je ideálním zdrojem organických látek a živin pro rajčata, papriky, okurky, dýně apod.
Balení:
KRISTALON GOLD koncentrované hnojivo v lahvi
Koncentrované hnojivo v láhvi představuje zcela revoluční způsob použití. Toto prémiové hnojivo je vhodné pro zeleninu, ovoce a okrasné rostliny. Ve čtyřech krocích (dolij vodu - protřep - nařeď - zalij) lze dodat rostlinám zásobu všech základních živin.
Balení:
JIHOČESKÉ HNOJIVO na muškáty
Organo-minerální NPK hnojivo - granulované na muškáty.
Balení:
*****
HNOJIVÉ TYČINKY PRO ORCHIDEJE A BROMÉLIE
Hnojivové tyčinky pro krásu a bohatost květů mají univerzální použití s příznivým vlivem na pěstováné rostliny - jsou vhodné pro všechny druhy orchidejí a bromélií, které se pěstují v květináčích. Účinnosť 60 dní.
Balení:
LACNEPOSTREKY s.r.o. | FIRMBOX, Brnianska 2343 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.