• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
FLORASIN LIGNOVIT FeFLORASIN LIGNOVIT Fe
Balení:

Skladem

FLORASIN LIGNOVIT Fe

*****
88
Kapalný koncentrát určený na preventivní a kurativní odstraňování nedostatku rostlinami zaměnitelného železa a léčení chloróz.

Charakteristika produktu 

Kapalný koncentrát určený k aplikaci v rostlinné zemědělské výrobě na preventivní a kurativní odstraňování nedostatku rostlinami zaměnitelného železa a léčení chloróz. Dobře se uplatňuje pro preventivní postřiky révy, peckovin, bobulovin, jádrového ovoce, okrasných rostlin, zeleniny au všech polních kultur, především na stanovištích s vysokým obsahem vápníku a vyšším hnojením fosforem. Nedostatek železa se může objevovat hlavně na alkalických půdách bohatých na vápník. Na kyselých půdách může být deficit železa obvykle tehdy, pokud je v půdě vyšší obsah manganu. Hnojivo je svým složením a kvalitou srovnatelné s Ferrovitom.

Příbuzné produkty
SÍRAN AMÓNNÝ FORESTINA
Síran amonný je, díky vysokému obsahu amonného dusíku, dlouhodobě působící dusíkaté hnojivo, zvláště vhodné k jarnímu vyhnojeni půd.
Balení:
*****
KRISTALON PODZIM
Vodorozpustné univerzální hnojivo s mikroprvky, které přispívá k lepšímu přezimování okrasných a ovocných dřevin, růží, jahod, vyzrávání plodů. Je určeno k přípravě rostlin na období vegetačního klidu.
Balení:
PARALUX
Listové hnojivo s účinky kondicionéru rostlin a pozitivním vlivem na chuťové vlastnosti plodů, formou postřiku. Zvyšuje objem listové hmoty, úrodnost rostlin a kvalitu plodů.
Balení:
ENGO HNOJIVO POKOJOVÉ ZELENÉ ROSTLINY
100%-ně rozpustné krystalické hnojivo, poskytuje kompletní výživu pokojových rostlin ozdobných listem.
Balení:
*****
LEDEK VÁPENATÝ PRO ZÁLIVKU A POSTŘIK
Je minerální hnojivo, které má široké využití jak v zahradě, tak v zemědělské výrobě. Jedná se o typické hnojivo „na list“ s rychlým účinkem. Velmi příznivě působí na kyselejších půdách.
Balení:
BIG BEAT TYČINKOVÉ HNOJIVO
Organo-minerální hnojivo určené pro všechny druhy kvetoucích i nekvetoucích rostlin, bylinek, ovoce a zeleniny pěstovaných v nádobách. Posiluje a regeneruje rostliny při poškození savými škůdci a omezuje tak jejich škodlivost.
Balení:
*****
JIHOČESKÉ HNOJIVO na jehličnany a jiné okrasné keře
Organo-minerální NPK hnojivo na jehličnany a jiné okrasné keře.
Balení:
*****
CERERIT S GUÁNEM NA CIBULI A ČESNEK
Je organominerální granulované hnojivo se stopovými prvky, urcené k výžive cibule a česneku.
Balení:
LEVNÉ POSTŘIKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.