721 / 875 550 | PO - PÁ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu
Enzymatické přípravky » JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto)
JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto)JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto)
JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto)JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto)
*****

JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto)

Přírodní bakteriální-enzymatický výrobek pro udržení čistých rybníků a jezírek bez řas, zelené vody a organického znečištění.

322 Kč
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

Přírodní bakteriální-enzymatický výrobek pro udržení čistých rybníčků a jezírek bez řas, zelené vody a organického znečištění. Extra účinný - obsahuje 300 miliard bakterií v 0,5 kg balení.

Použití

Výrobek JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto) nasypte do vody odebrané z jezírka v poměru 100g Bactisan jezírka-rybníčky do 5 litrů vody. Promíchat a nalít zpět na několik míst v jezírku. Přírodní biologickou cestou získáte: Odstranění řas a organických usazenin z jezírka. Odstranění zelené vody způsobené řasami.

Dávkování

Na 10 m² 1. a 2. týden po 200g, následně 1 x týdně po 100g. Efekt v podobě biologické rovnováhy se dostaví po 4-6 ti týždňoch.ýrobok JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto) dávkujte pravidelně, jinak se biologický proces přeruší. První aplikace je lepší po vyčištění jezírka nebo rybníčku. Minimální dávka je 20 gramů výrobku JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto) na malé vodní plochy. Efekt v podobě biologické rovnováhy se dostaví po 4 - 6 týdnech dávkování výrobku JAZ 3 bakterie pro Vaše jezírko (léto).

Upozornění!

Při styku s pokožkou nebo očima zasažené místo opláchněte vodou.

Příbuzné produkty
Skladom
Žumpur
73 Kč
 ks 
Biologický a ekologický přípravek určený pro zkapalnění organické hmoty. Směs enzymů a bakterií do septiků, jímek, odpadních nádrží a žump, které výrazně snižují zápach, či
Skladom
ENVIPOND - jezírka
154 Kč
 ks 
Přípravek je určen k čištění jezírek, zamezení tvorby řas a projasnění vody. EnviPond obsahuje bakterie do jezírek, je vynikající na nastartování jezírka a biologických filtrací.
Skladom
*****
Latrin
158 Kč
 ks 
Biologický a ekologický přípravek LATRIN rozpouštějící a degradující fekálie v suchým záchodě nebo hnojništi. Směs enzymů a bakterií zamezuje tvorbě zápachu.
Skladom
*****
ENVIFISCH - akvária
89 Kč
 ks 
EnviFish produkuje biologicky čistou vodu v akváriích. Přípravek je směsí enzymů a mikrobů speciálně určených pro čištění akvárií. Každý gram obsahuje přibližně jeden bilion vy
Skladom
*****
Směs enzymů pro žumpy a suchá wc
50 Kč
 ks 
Směs enzymů a bakterií určená k likvidaci organických nečistot a hmoty v žumpách, septicích a suchých WC, zároveň čistí odpady a trubky.
Skladom
ENVIWASTE - domovní ČOV
114 Kč
 ks 
Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v domovních čistírnách odpadních vod. Zajistí bezporuchový chod čistírny odpadních vod, předchází ucpávání potrubí a zamezí tvo
Skladom
*****
ENVICOMP - komposty
114 Kč
 ks 
Tento přípravek je směsí zejména anaerobních bakterií, jejichž přidáním do kompostovaného materiálu dojde k výraznému zkrácení doby nutné pro kompostování a to bez ztráty výživn
Skladom
*****
Biokompost
199 Kč
 ks 
Vysoce účinný biologický přípravek urychlující rozklad organických látek v zahradních kompostech.
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.