721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu
Akcia
CERESIT STOP VLHKOSTI AERO NÁPLŇCERESIT STOP VLHKOSTI AERO NÁPLŇ
*****

CERESIT STOP VLHKOSTI AERO NÁPLŇ

nikátní 360 ° cirkulace vzduchu Systém Aero 360 ° funguje na fyzikálním principu - čím je větší kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360 ° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem i přes tabletu.

240 Kč
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

Unikátní 360 ° cirkulace vzduchu Systém Aero 360 ° funguje na fyzikálním principu - čím je větší kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360 ° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem i přes tabletu. Ultraabsorbčné tablety mají členitý tvar, díky kterému je kontaktní plocha tablety se vzduchem větší, a tím se zvyšuje účinnost pohlcování. Nadměrná vlhkost vytváří prianivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko alergií. Pohlcovače Ceresit Stop vlhkosti Aero 360 ° pohlcují nadměrnou vlhkost a tím pomáhají zabránit vzniku a růstu plísní, předcházet alergiím, astmatickým projevům, ucpáním nosu, podráždění kůže a ekzémem.

Příbuzné produkty
Skladom u dodávateľa
CERESIT STOP VLHKOSTI AERO PŘÍSTROJ
374 Kč
 ks
Pohlcovač nadměrné vlhkosti. Zabraňuje vzniku plísní, srážení vodní páry, povlakem na tapetách. Snižuje vlhkost na ideální hodnoty. Systém univerzálních náhradních náplní ve form
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.