721 / 875 550 | PO - PÁ 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0 Kč

Menu
Akcia
Ceresit stop vlhkosti aero náplňCeresit stop vlhkosti aero náplň
*****

Ceresit stop vlhkosti aero náplň

nikátní 360 ° cirkulace vzduchu Systém Aero 360 ° funguje na fyzikálním principu - čím je větší kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360 ° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem i přes tabletu.

9,05 Kč
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

Unikátní 360 ° cirkulace vzduchu Systém Aero 360 ° funguje na fyzikálním principu - čím je větší kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360 ° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem i přes tabletu. Ultraabsorbčné tablety mají členitý tvar, díky kterému je kontaktní plocha tablety se vzduchem větší, a tím se zvyšuje účinnost pohlcování. Nadměrná vlhkost vytváří prianivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko alergií. Pohlcovače Ceresit Stop vlhkosti Aero 360 ° pohlcují nadměrnou vlhkost a tím pomáhají zabránit vzniku a růstu plísní, předcházet alergiím, astmatickým projevům, ucpáním nosu, podráždění kůže a ekzémem.

Příbuzné produkty
Skladom
*****
Sanogarden
235 Kč
 ks
Vysoce účinný dezinfekční prostředek proti plísním a hnilobě. Ničí 99,99% všech virů, bakterií a plísní. Zabraňuje křížové kontaminaci.
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.