• Slovensky
  • Česky
Nákup přes telefon 721 / 875 550
Akcia
CERESIT STOP VLHKOSTI AERO NÁPLŇCERESIT STOP VLHKOSTI AERO NÁPLŇ

Nedostupný

CERESIT STOP VLHKOSTI AERO NÁPLŇ

*****
240
nikátní 360 ° cirkulace vzduchu Systém Aero 360 ° funguje na fyzikálním principu - čím je větší kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360 ° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem i přes tabletu.

Charakteristika produktu

Unikátní 360 ° cirkulace vzduchu Systém Aero 360 ° funguje na fyzikálním principu - čím je větší kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360 ° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem i přes tabletu. Ultraabsorbčné tablety mají členitý tvar, díky kterému je kontaktní plocha tablety se vzduchem větší, a tím se zvyšuje účinnost pohlcování. Nadměrná vlhkost vytváří prianivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko alergií. Pohlcovače Ceresit Stop vlhkosti Aero 360 ° pohlcují nadměrnou vlhkost a tím pomáhají zabránit vzniku a růstu plísní, předcházet alergiím, astmatickým projevům, ucpáním nosu, podráždění kůže a ekzémem.

Příbuzné produkty
CERESIT STOP VLHKOSTI AERO PŘÍSTROJ
Pohlcovač nadměrné vlhkosti. Zabraňuje vzniku plísní, srážení vodní páry, povlakem na tapetách. Snižuje vlhkost na ideální hodnoty. Systém univerzálních náhradních náplní ve formě tablet. Jednoduchá, rychlá, čistá manipulace. Účinný při vysoušení místností po povodních a vytopení.
Balení:
LACNEPOSTREKY s.r.o. | FIRMBOX, Brnianska 2343 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@levnepostriky.cz | tel.: +420 721 / 875 550
Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Katalog chorob a škůdců
Tento eshop používá ke zkvalitnění služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.